Apie nesmurtinę komunikaciją ir žirafų kalbą organizacijose

"Gijos" tęsia „Eina į darbą“ susitikimų ciklą ir kviečia į nuotolinę diskusiją „Nonviolent Communication Goes to Work“. Šį kartą mūsų viešnia – Camila Bonavito, Oipé Learning Matrix partnerė ir konsultantė.

Nesmurtinė komunikacija (NK) – tai ryšių kūrimo ir konfliktų sprendimo metodas, pagrįstas įsiklausymu į savo ir kito poreikius. Metodo autorius, Maršalas Rozenbergas žaismingais NK simboliais pasirinko žirafas ir šakalus, arba tiksliau – jų įsivaizduojamus kalbėjimo būdus (trumpą 📺 apie tai rasite čia).

Camila jau daugiau nei dešimtmetį taiko nesmurtinės komunikacijos (NK) principus darbe su organizacijomis, vadovais ir komandomis. Diskusijos metu pakviesime Camilą pasidalinti patirtimi bei praktiniais pavyzdžiais, kaip NK principai gali būti taikomi organizacijose.

Žinoma, diskusijos metu aptarsime ir tai, kaip NK principus galima taikyti dirbant psichikos sveikatos stiprinimo darbe srityje.

Camilą kalbins „Gijų” partnerė ir konsultantė Milda Autukaitė. Atsineškite klausimų!

Renginys vyks Zoom platformoje. Renginio trukmė – 1 valanda. Kalbėsimės žirafų kalba, bet angliškai. Registruokitės čia ir pakvieskite kitus!

Kitos naujienos

Gaukite naujienas apie
emocinę gerovę darbe