Aiškios, sutartos, valdomos... kuo dar turi pasižymėti ribos, pasitarnaujančios emocinei gerovei komandoje?
Kviečiame į vebinarą „Pseudopagalba eina į darbą“
Kokios jėgos veikia organizacijoje, kurioje girdimas poreikis, tačiau siūlomos bei diegiamos priemonės, žinant, kad jos ne ką tepakeis?
Darbuotojai dalinasi perdegimo požymiais – organizacija pasirūpina šviežiais vaisiais.
Organizacijos vadovai patiria darbuotojų pasipriešinimą pokyčiams – juos konsultuojanti įmonė pasiūlo išvažiuoti savaitės darbostogoms.
Artėja darbuotojų nuomonės tyrimas – vadovai organizuoja komandinius renginius, kad darbuotojai geriau atsakytų.
Vadovai eskaluoja problemą, kad trūksta resursų – organizacija jiems pasiūlo mindfulness sesijas.
Ar Jums teko kada susidurti su tokiomis situacijomis? Jas stebėti? Kokios jėgos veikia organizacijoje, kurioje girdimas poreikis, tačiau siūlomos bei diegiamos priemonės, žinant, kad jos ne ką tepakeis? Koks kyla jausmas, kuomet organizacija siūlo sprendimus ir priemones, kurios jaučiame, kad neatitinka mūsų poreikio?
Kviečiame į nemokamą vebinarą „Pseudopagalba eina į darbą“, kuriame kartu su VU docente, supervizore bei grupių terapeute Birute Švedaite Sakalauske kalbėsimės apie VU mokslininkų atlikto tyrimo atradimus.
Kaip pasakoja Birutė, pseudopagalbos reiškinio atradimas atliekant tyrimą ir reiškinio mastas Lietuvos kultūriniame kontekste patiems tyrėjams buvo netikėtas. Manome, kad visiems, dirbantiems organizacijose ir su jomis, bus įdomu sužinoti, kas yra pseudopagalba, kokie jos pavyzdžiai, kodėl kartais, net aiškiai tą suvokdami, profesionalai teikia pseudopagalbą. Kokius pseudopagalbos reiškinius stebime šiandienos organizacijose? Kodėl organizacijos teikia pseudopagalbą savo darbuotojams, kurie, atrodo, nuoširdžiai joms rūpi?
Vebinaras vyks vasario 8 dieną, 11 val., trukmė – 1 valanda.
Diskusiją ves „Gijų“ partnerė ir konsultantė Milda Autukaitė.
Registracija baigėsi. Lauksime ateinančiuose renginiuose – prenumeruokite mūsų naujienas!
Kitos naujienos
Gyvename visuomenėje, kurioje pasakyti „jaučiuosi perdegęs“ yra norma, taip pat, kaip ir norma - dirbti nekreipiant dėmesio į perdegimo ženklus.
Grupes, dirbant organizacijos emocinės gerovės srityje, galima organizuoti siekiant įvairių tikslų. Nuo pasirinktų tikslų priklauso grupės sudėtis, darbo būdas, trukmė.