Tinklalapiai, kuriuos verta žinoti visiems, besidomintiems emocine gerove darbe

Kokius klausimus apie emocinę gerovę ir psichikos sveikatą darbe tyrinėja kitos šalys? Kur dairytis rekomendacijų ir žinių apie geriausias praktikas, ir nepaskęsti tarp paslaugų pasiūlymų?

Žemiau – septyni patikimų ir naudingų žinių šaltiniai, kuriuos sekame, ir rekomenduojame sekti visiems, besidomintiems žmonių savijauta organizacijose:

 

Healthy workplaces

Amerikos psichologijos asociacijos tinklalapio skiltis – naujienos, tyrimų duomenys, tinklalaidė ir kiti ištekliai. Asociacija kasmet atlieka ir publikuoja dviejų reguliarių tyrimų apie emocinę gerovę darbe ataskaitas  – „Work in America“ ir „Stress in America“.

 

Mental Health at Work

Britanijos nevyriausybinės organizacijos Mind kuruojama išteklių biblioteka skirta darbdaviams: nuorodos į straipsnius, tyrimus, įrankius, atvejų aprašymus.

 

Wellbeing

Seniausios pasaulyje profesinės HR asociacijos tinklalapio skiltis – žinių suvestinės, rekomendacijos, atvejų aprašymai, tyrimų ataskaitos. Tarp jų – kasmetinis „Health and wellbeing at work” tyrimas, kuriame apibendrinamos sveikatos ir gerovės praktikos ir jų poveikis D. Britanijos organizacijose.

 

Wellbeing Research Center

Oksfordo universiteto tyrimų centras, reguliariai atliekantis įdomius didelių apimčių tyrimus apie gerovę, dažniausiai – darbo aplinkoje. Be kitų tyrimų, centras apibendrina gigantiškus duomenų kiekius iš Indeed palaikomo „Work Wellbeing Score“ ir, kartu su kitomis organizacijomis, skelbia metinį „World Happiness Report“.

 

Workplace Insights

Gallup – lyderiaujanti, visame pasaulyje visuomenės nuomonės apklausas atliekanti organizacija, savo paslaugų portfelyje turinti ir vidinius organizacijų tyrimus. Nemažai naujienų skirta JAV rinkai, tačiau daugelis temų – universalios. Kasmet skelbia State of the Global Workforce apžvalgą, kurioje figūruoja ir Lietuva.

 

Workplace Strategies for Mental Health

Kanados gyvybės draudimo įmonės Canada Life palaikomas tinklalapis apie psichikos sveikatą ir psichologinį saugumą darbe. Jame – daugybė straipsnių, įrankių ir rekomendacijų darbdaviams ir darbuotojams.

 

Workplace Wellness

JAV organizacijos Mental Health America tinklalapis skirtas psichikos sveikatos darbe sričiai. Ištekliai skirti tiek darbdaviams, tiek ir darbuotojams.

Kitos naujienos

Gaukite naujienas apie
emocinę gerovę darbe