Paslaugos

Organizacijos, kuriose emocinės gerovės strategija duoda didžiausia gražą, veikia trijuose lygmenyse: įgalindamos žmones, sustiprindamos vadovų įgūdžius ir kurdamos emocinei gerovei palankią aplinką.

Emocinė gerovė komandoje: ugdymo programa vadovams

Vadovų žinios ir įgūdžiai yra esminis veiksnys, nuo kurio priklauso kaip žmonės jaučiasi darbe, ir kokie jų darbo rezultatai. Įgalinkite vadovus siekti tikslų puoselėjant savo bei komandos emocinę gerovę.

Skaityti daugiau
Emocinės gerovės strategijos kūrimas

Atraskime drauge, kaip investicijos į emocinę gerovę gali pasitarnauti siekiant jūsų organizacijos tikslų.

Skaityti daugiau
Savitarpio paramos grupės

Bet kurioje organizacijoje žmonės gali mokytis vienas iš kito patirčių ir padėti vieni kitiems įveikti iššūkius. Tačiau apie sunkumus kalbėtis nelengva, ir dažnai pasirenkame juos spręsti patys. Tai - nepanaudotas organizacijos mokymosi ir atsparumo potencialas.

Skaityti daugiau
Paskaitos darbuotojams

Trumpomis, interaktyviomis paskaitomis suteikiame pradinių žinių kaip atpažinti psichikos sveikatos sunkumus, padėti sau ir kitiems, bei puoselėti emocinę gerovę.

Skaityti daugiau
Mokymų programa organizacijų vystymo ekspertams

Praktinė mokymų programa norintiems siekti emocinės gerovės pokyčių savo organizacijoje ir įveikti iškylančius iššūkius, tiek darbuotojų asmeniniame, tiek ir visos organizacijos lygmenyje.

Skaityti daugiau
Baubukų išvarymo iššūkis

Pastebėjus, kad su kolega „kažkas ne taip“, lengviausia nedaryti nieko. Tačiau reikšmingi pokyčiai kultūroje gali prasidėti nuo trijų paprastų žingsnių.

Skaityti daugiau
Konsultacijos komandoms ir jų vadovams

Padedame kalbantis apie psichikos sveikatos sunkumus su juos patiriančiu darbuotoju ir jį supančioje komandoje. Patariame renkantis tinkamiausius esamos situacijos valdymo, darbo vietos pritaikymo sprendimus bei sudarant veiksmų, skatinančių darbuotojo atsigavimą, planą.

Skaityti daugiau

Gaukite naujienas apie
emocinę gerovę darbe