Turbūt ne, bet būna visokių gerovių, ir visokių kultūrų.
Psichologinio smurto ir priekabiavimo prevencija
Mokome darbuotojus ir vadovus atpažinti bei reaguoti į psichologinį smurtą. Konsultuojame organizacijas, siekiančias užtikrinti psichologiškai saugią aplinką darbe.
Apsaugokite darbuotojus. Apsaugokite organizaciją.
Nepagarbaus, netinkamo elgesio gali pasitaikyti bet kur.
Tyrimai rodo, kad incidentai dažnai lieka nutylėti, o talentingi darbuotojai palieka žeminantį elgesį toleruojančias organizacijas.
Mes mokome atpažinti psichologinį smurtą ir tinkamai į jį reaguoti. Organizacijoms padedame įsivertinti situaciją, stiprinti pagarbaus ir etiško bendravimo kultūrą bei siūlome sprendimus, kad smurto prevencijos politika veiktų praktikoje.
Jei komandoje iškyla sunkumų – esame šalia, kad padėtume juos spręsti jautriai ir profesionaliai.
Susisiekite pasikalbėti apie jūsų poreikius, ir kaip galėtume jums padėti.
Apie psichologinio smurto prevencijos mokymus
Nagrinėdami praktinių situacijų scenarijus, siekiame, kad mokymų dalyviai taptų pastabesni netinkamam elgesiui, galėtų identifikuoti priekabiavimą, mobingą, atskirti psichologinį smurtą nuo kitų nemalonius jausmus keliančių situacijų ir tinkamai reaguoti pagal organizacijoje veikiančias taisykles.
nuo 2 iki 8 akademinių valandų.
Lietuvių arba anglų.
Nuotoliniu būdu arba auditorijoje.
Trukmė
Kalbos
Forma
Publikacijos, naujienos, žinios
Kaip jaučiamės darbe, ir su kuo apie tai kalbamės? Atsisiųskite 2023 m. rugsėjo mėnesį atlikto tyrimo rezultatus.
Įprasta manyti, kad aukšti rezultatai ir emocinė gerovė - tai skirtingos planetos, skirtingose orbitose. Tačiau tai nedera su realiomis vadovų patirtimis. Rezultatams ir komandos emocinei gerovei reikia panašių, dažnai – tų pačių dalykų.