Įprasta manyti, kad aukšti rezultatai ir emocinė gerovė - tai skirtingos planetos, skirtingose orbitose. Tačiau tai nedera su realiomis vadovų patirtimis. Rezultatams ir komandos emocinei gerovei reikia panašių, dažnai – tų pačių dalykų.
Emocinės gerovės strategijos kūrimas
Atraskime drauge, kaip investicijos į emocinę gerovę gali pasitarnauti siekiant jūsų organizacijos tikslų.
Tyrimų rezultatai akivaizdūs.
Nesirūpinimas emocine gerove ir psichikos sveikata prisideda prie perdegimo, abzenteizmo, darbuotojų kaitos, kelia reputacines grėsmes ir veda link prastesnių veiklos rezultatų.
Dėmesys savijautai darbo vietoje gali padidinti darbuotojų įsitraukimą, prisidėti prie tvaraus aukšto darbo našumo ir sustiprinti jūsų, kaip darbdavio prekės ženklą.
Kryptingi, su verslo tikslais susieti veiksmai ir aiškiai įvardinti siekiai sulauks daugiau palaikymo iš vadovų; bus lengviau pastebimi ir geriau vertinami darbuotojų; mažiau kainuos; turės didesnį poveikį.
Šeši bendradarbiavimo žingsniai
Galime jums padėti suformuluoti organizacijos emocinės gerovės viziją, pasirinkti tinkamiausius kelius ir padidinti tikimybę, kad pasieksite norimą rezultatą.
Dedikuotos darbo grupės sukūrimas
Temos aktualizavimas ir susiejimas su verslo tikslais vadovų grupėje
Duomenų rinkimas ir analizė
Analizės rezultatų pristatymas
Fasilituojama strategijos kūrimo ir tikslų formulavimo sesija
Konsultavimas finalizuojant strategiją ir ją diegiant
I
II
III
IV
V
VI
Publikacijos, naujienos, žinios
Kaip parodė „Gijų“ užsakyta Lietuvos dirbančių gyventojų apklausa, tarp darbuotojų, kurie organizacijos rūpestį emocine sveikata vertino 7 balais iš dešimties ar žemiau, 58% yra organizacijos „kritikai“.
Sėkminga formulė organizacijai yra ar bus ta, kuri geriausiai atspindės, tiek visumos, tiek individualius poreikius