Įprasta manyti, kad aukšti rezultatai ir emocinė gerovė - tai skirtingos planetos, skirtingose orbitose. Tačiau tai nedera su realiomis vadovų patirtimis. Rezultatams ir komandos emocinei gerovei reikia panašių, dažnai – tų pačių dalykų.
E-mokymas: „Baubukų išvarymo iššūkis”
Pastebėjus, kad su kolega „kažkas ne taip“, lengviausia nedaryti nieko. Tačiau reikšmingi pokyčiai kultūroje gali prasidėti nuo trijų paprastų žingsnių.
1) Pastebėti, 2) kalbėti, 3) veikti
Kaip atpažinti psichikos sveikatos sunkumus? Kaip pastebėti, kad su jais susiduria šalia dirbantis žmogus? Ką daryti pastebėjus? Kad bendradarbiai galėtų atpažinti psichikos sveikatos sunkumus ir į juos reaguoti, verta žinoti paprastą 3 žingsnių reagavimo seką. Sužaidybintuose e-mokymuose pristatome situacijos pavyzdį, siūlome atskirti kelius nuo akligatvių, ir įveikusiems kliūtis dalyviams dovanojame iliustruotą atmintinę.
Kuo galime būti naudingi?
Siūlome e-mokymus, paruoštus diegimui jūsų organizacijos e-mokymų valdymo sistemoje.
E-mokymai (SCORM paketas)
±25 minutės
Lietuvių
Neribojamas
Naudojimui organizacijos viduje be teisės modifikuoti arba perleisti
Formatas
Trukmė
Kalba
Dalyvių skaičius
Licencija
Publikacijos, naujienos, žinios
Kaip parodė „Gijų“ užsakyta Lietuvos dirbančių gyventojų apklausa, tarp darbuotojų, kurie organizacijos rūpestį emocine sveikata vertino 7 balais iš dešimties ar žemiau, 58% yra organizacijos „kritikai“.
Organizacijose perdegimo išvengti galima, suprantant, kad perdegimas - pirmiausia organizacijos ir vadovų, o ne darbuotojų asmeninių pastangų objektas.